Blaho z masírovania

Masážou sa nám prekrví a uvoľní celé telo. Počuli ste už masážach, ktoré sú netradičné? Práve takouto je napríklad aj tantra masáž. Avšak poznáme aj erotickú masáž, senzuálnu masáž, ale i čoraz obľúbenejšiu nuru masáž. Už ste ich niekedy vyskúšali? Ak nie, práve teraz by ste mali. Uvidíte ten rozdiel v jednotlivých masážach.

Klasická masáž

Táto masáž sa zaoberá na masírovanie hlavy, horných a dolných končatín alebo aj na masírovanie chrbta. Tak isto na nej môžete požiadať o pomasírovanie krku alebo iných častí vášho tela. Nie však tých intímnych. Na klasickú masáž chodí priveľa ľudí. Radi si nechávajú dopriať skvelý relax, po ktorom túžia. Získajú oddych po ťažkom náročnom dni.

tantra

Tantrická masáž

Tantrická masáž je však iná. V nej sa započúvate do príjemnej hudby, ktorá sa bude niesť celým vašim telom. Pocítite energiu, o ktorej ste ani len nevedeli. Masérka sa vám bude venovať a masírovať vás aj na intímnych miestach. Je to veľmi dôležité. Avšak, ak si to neprajete, viete to kľudne povedať vašej masérky, aby sa intímnych častí na vašom tele nedotýkala. Stačí ju na to upozorniť. Túto masáž si vychutnajte sami, bez vášho partnera. Je na vás, či si doprajete odpočinok práve formou tantrickej masáži alebo vyskúšate aj iný typ rôznych masáží, ktoré táto dnešná doba so sebou prináša.

masáž

Erotická masáž

Pri erotickej masáži je veľmi dôležitým masírovanie intímnych častí vášho tela a spôsobenie rozkoše. Niektorí ľudia sa boja vyskúšať práve erotickú masáž. Je to pre nich druh podvádzania alebo nevery. Avšak nemusíte sa ničoho obávať.

Nuru masáž

Táto masáž je tou najerotickejšou masážou už z dávnej minulosti. https://www.vedmy.cz/Anie-kartarka-Most-z-minulosti-d404.htm Pomôckou pri nuru masáži je kĺzavý nuru gél. Ten je nelepivý. Je priesvitnej farby a dokonanle prispieva k pôžitku, ktorý si doprajete s vašim partnerom. Ide o párovú masáž, kde v prítomnosti bude aj masérka alebo masér. Oddajte sa svojim tajným pokušeniam. Na každej masáži ide o váš pôžitok. Za príjemné veci sa platí. Nezabudnite sa dopredu informovať, koľko bude stáť práve vaša masáž. Potom na to už nebude veľa času.