Vyriešime všetko

Každá domácnosť sa môže ocitnúť v nepríjemnej situácií pokiaľ ide o upchaté potrubie či vodovodné trubky. V prípade zanedbania či ignorovania tohto problému môžu nastať situácie, z ktorých sa len ťažko dokážeme sami vyhrabať. Preto je tu krtkovanie, kde sme tu pre Vás nonstop ochotný pomôcť a vyriešiť všetko v spojitosti s upchatým potrubím. Či už ide drez v kuchyni alebo upchaté WC, obráťte sa v tomto prípade na odborníkov, ktorí majú bohaté skúsenosti s každou situáciou. Čo všetko využívame pre vyčistenie potrubia? Snažíme sa ísť s dobou, preto využívame tie najmodernejšie technológie, ktoré Vám pomôžu pri každej situácií. Je to napríklad vysokotlakové čistenie či elektromechanické čistenie. V oboch prípadoch sú naše výsledky stopercentné a preto si môžete byť vždy istí, že nespokojní nebudete.

krtkovanie

V akom prípade môže ešte ľahšie nastať situácia upchatých trubiek? Pokiaľ si nedávate pozor a do odpadu splachujete mastné, či veľké kusy jedál alebo iné nečistoty, tak sa môžu začať postupne usadzovať na stenách trubiek a tým to celé začína. Postupom času môžu byť tieto nánosy tak veľké, že cez ne prestane pretekať voda a začne sa udržiavať až kým nezačne pretekať druhým smerom von. Toto môže mať za následok vytopenie a škody môžu byť pre Váš majetok fatálne. Je preto dôležité všímať si aj maličkostí ako je správny prietok vody, či rýchle odtekanie drezu. V prípade akýchkoľvek nenormálností nás neváhajte okamžite kontaktovať a dohodnúť si svoju obhliadku či v krajných prípadoch rovno krtkovanie od profesionála.

odtok

Zaujíma Vás ako nás môžete kontaktovať? Kontakt na nás ako aj telefonický či e-mailový nájdete na našom webe. Pôsobíme vo veľa mestách na Slovensku a neustále sa snažíme rozširovať naše pole pôsobnosti. Obráťte sa na nás kedykoľvek to budete potrebovať a zabezpečte si tak bezproblémové bývanie bez hrozieb.