Jednoduchá cesta k podnikaniu

Vezmite život do svojich rúk a staňte sa sám sebe pánom vďaka vlastnému podnikaniu. Neodkladajte svoje sny o podnikaní na neskôr. Momentálne máte jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom firmy najjednoduchším spôsobom. Spoločnosť For One Business Vám ponúka možnosť zakúpenia firiem, ktoré sú plne pripravené na predaj. Stačí si vybrať z prehľadnej ponuky spoločností. Tú nájdete na webovej stránke www.41business.com. Vybrať si môžete takú firmu, ktorá bola vyslovene vytvorená za účelom predaja jej novému majiteľovi. V prípade Vášho záujmu si však môžete vybrať aj službu predaja s.r.o. s históriou.

podnikanie

V obidvoch prípadoch sa kúpou takzvanej ready made firmy vyberiete na skratku k ceste za podnikaním. Zbavíte sa tak nepríjemných návštev úradov, ktoré sú nevyhnuté pri zakladaní vlastnej spoločnosti. Získate tak firmu, ktorá už má pridelené vlastné IČO, ale aj DIČ. Samozrejme dostanete aj zmluvnú garanciu, že firma, ktorú kupujete, nemá žiadne záväzky. Nahliadnite do širokej ponuky firiem, z ktorej si bude vedieť vybrať každý budúci podnikateľ. V prehľadnej tabuľke nájdete popis jednotlivých firiem, ich IČO, DIČ, informáciu o dátume vzniku a v samozrejme aj cenu konkrétnej firmy.

muž s notebookom

Vyberte si firmu, ktorá Vám bude vyhovovať a staňte sa jej majiteľom rýchlo, jednoducho a bez starostí. Vďaka dokumentom vypracovaným advokátom spoločnosti For One Business bude prevod firmy na Vaše meno bezproblémovým procesom. Využiť môžete aj ďalšie sprievodné služby, aké Vám ponúka spoločnosť For One Business. Medzi nimi je napríklad ponuka virtuálneho sídla, ktorá rovnako urýchli Váš zámer byť podnikateľom. S virtuálnym sídlom ušetríte peniaze a starosti s vybavovaním, zariaďovaním, platením a udržiavaním kancelárskych priestorov. Podnikať môžete z pohodlia domova, no Vaša firma bude mať svoju vlastnú adresu, čím oddelíte Váš súkromný život od Vášho podnikania. Teraz Vám už nič nebráni v štarte novej, podnikateľskej, etapy Vášho života.