Založenie spoločnosti

Zvažujete o zriadení vašej vlastnej spoločnosti? Máte vypracované podnikateľské plány, ktoré by ste radi realizovali v praxi? Založenie spoločnosti nikdy nebolo jednoduchšie, ako s využitím služieb, ktoré poskytujú sprostredkovateľské spoločnosti. Venujeme sa poskytovaniu poradenstva začínajúcim, ale aj rozbehnutý spoločnostiam, ktoré sa potrebujú naštartovať alebo zlepšiť v dosahovaní svojich zámerov a cieľov. Prosperujúca spoločnosť je napredujúca spoločnosť, ktorá sa rozvíja a nebráni sa novým inováciám. Poskytujeme služby v oblasti účtovníctva a daňového poradenstva.

založenie spoločnosti formou online

Založenie sro cena je položka, ktorá pozostáva z niekoľkých dielčích finančných čiastok. Pre pár rokmi dozadu boli viditeľné a pomerne veľké cenové rozdiely medzi samostatným založením a sprostredkovaným založením spoločností. V súčasnosti sa tento rozdiel znižuje a čoraz viac jednotlivcov, ktorí majú záujem o rýchly štart vlastného biznisu siaha po tejto dostupnej možnosti. S nami začnete podnikať v priebehu niekoľkých pracovných dní. Spoločnosti určené na predaj, ktoré nájdete v našej databáze sú už predpripravené pre potenciálnych investorov a celý proces je ukončený pomerne rýchlo. Ak by ste sa rozhodli pre samostatné založenie spoločnosti, každý úkon, ktorý potrebujete vykonať sa spája s istou čakacou dobou, ktorá je v mnohých prípadoch niekoľko týždňov až niekoľko mesiacov.

odborníci, ktorí vedia ako na to

U nás si môžete vybrať spoločnosť, ktorá nikdy nepodnikala, nemá históriu alebo spoločnosť s históriou. Spoločnosti s históriou sú bez záväzkov a pohľadávok, majú uzavreté účtovné knihy a prešli auditom. Tieto spoločnosti môžu byť registrované ako platcovia dane z pridanej hodnoty. Založená spoločnosť, ktorá sa k vám dostane, má pridelené identifikačné číslo, je zapísaná v živnostenskom a obchodnom registri, má upravené jednotlivé údaje podľa vašich predvolených požiadaviek a je pripravená na okamžité vykonávanie podnikateľských aktivít.

Čo potrebujete urobiť, aby ste sa dostali k spoločnosti bez zdĺhavého procesu zakladania? Aký je prvý nevyhnutný krok? Vyplňte nezáväzný objednávkový formulár, odošlite nám ho podľa inštrukcií na našej internetovej stránke a následne vás budeme informovať o ďalšom postupe.