Ako na chlapa

Chlapi sú jednoduchí, ale zároveň aj komplikovaní. Bla, bla, to všetky ženy vieme, však ich máme doma. Ale s nimi žiť? Ako si nájsť ten správny grif na ich správanie, ktoré nás vie poriadne vytočiť? Musíte rozmýšľať a skúšať. Môj manžel je naučený robiť práce po vonku. Keďže bývame v byte a vonku sa ešte robiť nedá, tak si často len ľahne na gauč a pozerá filmy alebo si číta články na internete. Najprv som sa rozčuľovala ako môže iba tak sedieť na gauči a nič nerobiť. Kričala som a bola som z tejto situácie zúfalá. Kázala som mu, nech napríklad už konečne dokončí tie zárubne alebo nech spraví hento a toto. Nič sa však nedialo, stále mi len sľuboval, že po tejto časti seriálu to už spraví alebo, že to spraví o nejakej presnej hodine.

chlap sa díva

Samozrejme, to boli len výhovorky, ktoré ma vedeli dožrať ešte viac. Pretože človek po celom dni, čo sa snaží všetko stihnúť sa má dívať na svojho partnera, ktorý nič nerobí, iba leží. V sobotu som však vyskúšala jeden test. Prečo by som musela všetko robiť sama? Keď sa mu nechce robiť jeho prácu, tak nech mi pomôže s tou mojou. Poprosila som ho teda bez nejakého nátlaku, či by mi neošúpal cesnak na cesnakový dressing. Ošúpal. Potom som mu pripravila jogurt do misky a postupne som mu nosila ďalšie suroviny na to, aby ich zamiešal, popučil cesnak, vyžmýkal citrón, ochutnal dressing a dochutil.

muž pri západe

Čuduj sa svete, dressing bol na svete bez akéhokoľvek frflania. Potom som to vyskúšala aj s čajom. Došiel nám med v kuchyni, tak som ho poslala po med do pivnice a povedala som nech teda pridá do čaju aj citrón. A bolo to. Verím, že postupne sa prepracujem aj na väčšie úlohy, ale nechcela som, aby si to stihol uvedomiť, tak ho zaťažujem iba postupne. Neprikazujem, ale pekne poprosím, či by mi pomohol. Nemusím všetko robiť sama, to si len ženy nahovorili vo svojich hlavách, že to majú všetko zvládať. Postupne ho zapojím do nejakých prác bez toho, aby si to všimol a spokojní budeme všetci. Potom tie zárubne možno stihnem spraviť aj ja 😀 Prípadne mu treba poskytnúť za služby určitú protislužbu, napríklad návštevu erotických masáží.