Voľné strihy nemusia hneď znamenať beztvarý vzhľad

Niektoré materiály a typy odevov sú takpovediac nesmrteľné a nosíme ich už storočia v pomerne nezmenenej podobe, iba s drobnými vylepšeniami, ktoré kopírujú súčasné módne trendy. Jeansy sú takým kúskom v šatníku, ktorý nikdy nezostarne, nikdy nevyjde z módy a ženy či muži ich budú milovať stále. Je jasné, že to, čo sa nám páči a čo nám vyhovuje, budeme využívať dlho, pretože také odevy ako sú džínsy sú natoľko variabilné a univerzálne, že je možné vytvárať s nimi rozličné kombinácie a vždy to bude niečo iné a nové. Nemusíme sa orientovať iba na športový look, ale vďaka výrobcom, ktorí šijú džínsy aj v elegantnejších strihoch je možné využiť ich na príležitosti, ktoré si nevyžadujú black tie. Stačia správne doplnky a váš elegantný outfit je na svete.

Pohodlie oceníte pri každej činnosti

Pohodlnosť je vlastnosť, ktorú preferujeme takmer všetci, a hlavne si ju vyžaduje každodenný život. Na oblečenie tak máme nároky hlavne čo sa týka kvality a pohodlia strihov, medzi ktoré džínsy typu boyfriend rozhodne patria. Od roku 1873, kedy sa na svetlo módneho sveta dostali boyfriend jeans damske jedny z najdlhšie nositeľných kúskov oblečenia, jeansy, sa síce zmenil strih aj materiál trocha „zmäkol“, ale podstata zostala, nohavice praktického strihu a všestranného využitia. Dnes sa kvôli pohodlnejšiemu pohybu hlavne v úzkych strihoch šijú džínsy z elastických materiálov, boyfriend však má komfortný strih, takže umožňuje voľnosť pri každom pohybe.

Tradičný modrý odtieň džínsov

Strihom sú výrazne širšie ako napríklad slim či skinny, no práve premysleným strihom, ktorý je na stehnách širší a zvýrazňuje úzky pás či smerom dolu zužujúce sa nohavice tvarujú ženskú postavu. Vo viacerých odtieňoch modrej džínsoviny budú skvelou voľbou pre ženy rozličného veku, nechýbajú ani čierne, ktoré sú elegantnejšie, a teda s vhodnými ostatnými odevmi si tak môžete vytvoriť skvelý outfit. O tom, aké topánky si k boyfriend džínsom obujete, sa rozhodujete iba vy, perfektné budú s teniskami, ale aj lodičkami či balerínkami, ich výber záleží na príležitosti, kam sa vyberáte. Vrchné odevy takisto nemusíte dlho vyberať, dolaďte si k nim mikiny, svetríky, blúzky či obyčajné tričká a môžete vyraziť do mesta či do prírody.