Unikátna liečivá schopnosť masáže

O tantrickej masáži ako takej sa hovorí v samých superlatívoch. Jej podstata spočíva v magickej sile dotyku a rozprúdenia vnútornej energie. Je to zmyselný spôsob, pomocou ktorého možno jedinečným postupom uvoľniť telo aj myseľ. Človeku sa taktiež naskytá jedinečná možnosť cítenia úplného prepojenia fyzického tela s astrálnym telom a celkové porozumenie sebe samému.

Masáž

Tantrická masáž je v podstate akási pomyselná brána do doposiaľ stále neprebádaného úžasného sveta – do podvedomia a všetkých zákutí tajuplnej ľudskej mysle. Tantrické masáže pomáhajú ľuďom nielen po zdravotnej stránke, ale taktiež po stránke mentálneho zdravia, ktoré zahŕňa aj spoznanie či objavenie nových túžob, prípadne odhalenie skrytých túžob. Treba brať na vedomie, že správanie človeka počas celého priebehu tohto čarovného indického umenia otvorenia mysle sa viacmenej nedá nijako skrývať alebo potláčať. Všetko nakoniec vyjde na povrch.

Masáž

Absolútnu spokojnosť po každej jednej návšteve tantrického salóna nezaručujú len krásne spoločníčky so šikovnými prstami a ohybným telom, atmosféra s znamení tlmených svetiel, vône olejov a pomalej rytmickej hudby, ale predovšetkým tísickami rokov skúšané tantrické učenie. Pôvod tantrizmu siaha do veľmi starej Indie, a známe je po dobu cez dvetisíc rokov. Ďalších tritisíc rokov bol údajne utajovaný, takže je medzi nami už cez päťtisíc rokov. Utajovaný bol z toho dôvodu, že mal formu rituálov a tajuplných priblížení sa k božstvám a zapáčeniu sa im. Vieme, že v minulosti boli všetky záležitosti súvisiace s nadprirodzeným duchovným svetom najposvätnejším existujúcim odvetvím. Preto doň bolo zasvätených len niekoľko dôveryhodných, „Bohom vyvolených“ osôb, ktoré zázračné liečivé tantrické učenie zahaľovali rúškom verejnosti neprístupného tajomstva, ktoré však postupom času nakoniec vyšlo na povrch.